כל הזכויות שמורות לבית הספר לכדורגל בית"ר ת"א בת-ים

  • פייסבוק ביה"ס לכדורגל בית"ר תא בת-ים
  • אינסטרגם ביה"ס לכדורגל בית"ר בת-ים

בית הספר לכדורגל

בית הספר לכדורגל בית"ר ת"א בת-ים שם לעצמו למטרה להנחיל וללמד את השחקנים הצעירים את יסודות הכדורגל. האימונים בבית הספר לכדורגל מגוונים ומתמקדים בין היתר בקורדינציה, הובלת כדור, חשיבה מהירה, התמצאות במרחב, טכניקת שליטה בכדור ועובדת צוות, כאשר האימונים מהווים גם הכנה לליגת 'שמיניות', יחד עם טורניר כדורגל חודשי מול קבוצות האזור, בו השחקנים מתרגמים את היסודות שקיבלו בבית ספר ומתנסים במשחקים תחרותיים.

קבוצות בית הספר פתוחות לילדים ובני נוער מגילאי 4-15 והאימונים מתקיימים בקבוצות קטנות המותאמות גיל ומאפשרות מתן תשומת לב ומעקב אחר כל שחקן. הקבוצות מודרכות על ידי צוות מקצועי של מאמני ומדריכי כדורגל מוסמכים מטעם מכון 'וינגייט' ובעלי ניסיון בקידום שחקנים צעירים, ובראשם מנכ"ל בית הספר לכדורגל, קפטן הפועל ת"א ושחקן נבחרת ישראל לשעבר, מר פליקס חלפון אשר משמש גם כמנהל המקצועי של בית הספר לכדורגל.

אימוני בית הספר לכדורגל מתקיימים פעמיים בשבוע במתחם אימונים מהמתקדמים והטובים הקיימים בארץ, אשר תורם רבות להתפתחותם של השחקנים ומעשירים את החוויה עבורם בהם שלושה מגרשי דשא, הצמודים לאצטדיון העירוני החדש בבת-ים (הסמוך לקאנטרי) אשר מונגש מבחינת תחבורה ציבורית. 

מאמני ומנהלי בית הספר נמצאים בקשר רציף עם דמויות חינוכיות בבית הספר על מנת לחזק את ההישגי השחקנים גם מבחינת הלימודים.

אנחנו זוכרים כי האהבה של ילדי בית הספר למשחק והכיף בלהיות שחקן היא גם כפועל יוצא מהדגש הרב הניתן בהשתלבות חברתית, הקניית ביטחון עצמי ומתן יכולת התבטאות של כל ילד כמיוחד ומשמעותי.

 

הנהלה

פליקס חלפון

מנכ"ל המועדון, מנהל מקצועי

פליקס חלפון משמש כמנכ"ל והמנהל המקצועי של בית הספר לכדורגל בית"ר ת"א בת-ים.


פליקס חלפון החל את הקריירה המפוארת שלו כשחקן במחלקת הנוער של הפועל ת"א וצמח להיות המגן הימני של הקבוצה הבוגרת במרבית שנות ה-90. 

שאול נחמיאס

מנהל בית הספר לכדורגל

שאול נחמיאס, 50, נשוי ואב ל-5 ילדים בעל ניסיון רב בניהול, בין היתר בשירות בצבא קבע, ניהול מערכות לוגיסיטיות אזרחיות מורכבות וניהול אדמינסטריבי של מאות ילדים ובני נוער במחלקות הנוער בבת-ים, לצד ניסיון רב בעבודה מול ההתאחדות לכדורגל.

שאול בוגר מחלקות הנוער של הפועל בת-ים ומכבי יפו, קשור לעולם הכדורגל ומכיר היטב את צרכי השחקנים הצעירים.

צוות מקצועי

סאסי פלסטיין

מאמן

חי אבייב

מאמן

משה דיין

מאמן

שי בסון

מאמן

יובל עופרי

מאמן

גבי לוי

מאמן

יוני פרץ

מאמן

צוות מנהלי

אתי דהן

מנהלת אדמניסטרטיבית
 

במידה ויש תמונה באתר שהינך מעוניין/ת להסיר יש לשלוח לנו הודעה ​כאן או ליצור קשר בטלפון

יצירת קשר

 
למידע נוסף אודות בית הספר לכדורגל

בית הספר לכדורגל

שאול נחמיאס

מנהל בית הספר לכדורגל